Logo Szpitala Powiatowego Strzelce Opolskie

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych

Dyrekcja Szpitala składa wszystkim Pracownikom i Pacjentom serdeczne życzenia zdrowia, spokoju oraz nadziei.

Niech ten wyjątkowy czas przyniesie Państwu siłę, otuchę i wiele życzliwości.

Wesołego Alleluja!

Dyrekcja Szpitala

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności